2 000 kr
Avslutas: 24 OKT 21:25
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Marinmålning
nr. 452595

Marinmålning, olja på duk otydligt monogramsignerad, daterad 1858, 29 X 18

Kondition: Mindre färgbortfall, krackeleringar

Budhistorik (20 bud)
42451 2019-10-24 21:22:46 2 000 kr
53860 2019-10-21 15:52:56 1 900 kr
42451 2019-10-24 21:22:28 1 900 kr
53860 2019-10-21 15:52:56 1 500 kr
42451 2019-10-24 21:21:56 1 400 kr
53860 2019-10-21 15:52:56 1 200 kr
9809 2019-10-19 07:43:36 1 100 kr
9809 2019-10-19 07:43:36 650 kr
23689 2019-10-19 06:50:04 600 kr
9809 2019-10-18 00:06:36 550 kr
4864 2019-10-19 00:10:39 550 kr
9809 2019-10-18 00:06:36 500 kr
23689 2019-10-18 18:33:24 450 kr
9809 2019-10-18 00:06:36 200 kr
39957 2019-10-18 16:44:08 175 kr
9809 2019-10-18 00:06:36 150 kr
23689 2019-10-17 23:23:43 125 kr
33945 2019-10-17 22:18:14 100 kr
21623 2019-10-17 21:56:54 75 kr
39876 2019-10-17 21:33:16 50 kr