175 kr
Avslutas: 25 OKT 19:30
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  150 kr
Koffert
nr. 452657

Koffert, 1900-talets tidigare hälft, 90x89x45

Kondition: Bruksslitage

46843 2019-10-25 11:29:22 175 kr
31306 2019-10-25 19:27:29 150 kr
46843 2019-10-25 11:29:22 125 kr
31306 2019-10-25 19:27:11 100 kr
46843 2019-10-25 11:29:16 75 kr
27697 2019-10-21 20:26:34 50 kr