2 100 kr
Avslutas: 29 OKT 21:12
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Matservis
nr. 453447

Matservis, "Wäxiö Guld" Gustavsberg, 131-delar

Kondition: Bruksslitage, krackeleringar

Budhistorik (16 bud)
43997 2019-10-29 21:09:21 2 100 kr
9455 2019-10-23 10:10:13 2 000 kr
15386 2019-10-23 22:44:22 2 000 kr
9455 2019-10-23 10:10:13 1 900 kr
15386 2019-10-23 22:44:18 1 800 kr
9455 2019-10-23 10:10:13 1 700 kr
15386 2019-10-23 22:44:15 1 600 kr
9455 2019-10-23 10:10:13 1 500 kr
15386 2019-10-23 22:44:12 1 400 kr
9455 2019-10-23 10:10:13 1 300 kr
15386 2019-10-23 22:44:10 1 200 kr
9455 2019-10-23 10:10:13 1 100 kr
15386 2019-10-23 22:43:53 1 000 kr
9455 2019-10-23 10:10:13 950 kr
17312 2019-10-22 21:53:23 900 kr
17312 2019-10-22 21:53:23 50 kr