1 600 kr
Avslutas: 29 OKT 21:14
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Matservis
nr. 453450

Matservis, "Wäxiö Guld" Gustavsberg, 88-delar

Kondition: Bruksslitage, krackeleringar

43997 2019-10-29 21:11:20 1 600 kr
15386 2019-10-23 22:44:53 1 500 kr
9455 2019-10-23 10:11:02 1 400 kr
15386 2019-10-23 22:44:51 1 300 kr
9455 2019-10-23 10:11:02 1 200 kr
15386 2019-10-23 22:44:48 1 100 kr
9455 2019-10-23 10:11:02 1 000 kr
17312 2019-10-22 21:53:41 950 kr
17312 2019-10-22 21:53:41 75 kr
40624 2019-10-22 21:48:35 50 kr