1 800 kr
Avslutas: 08 NOV 19:54
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Sabel
nr. 455278

Sabel, klingan märkt Yzerhouwer, 18/1900-tal, delvis försilvrad, L=100

Kondition: Ytslitage, sliten försilvring

Budhistorik (29 bud)
10311 2019-11-06 17:12:14 1 800 kr
39876 2019-11-06 21:21:03 1 700 kr
10311 2019-11-06 17:12:14 1 600 kr
31618 2019-11-06 08:32:03 1 500 kr
31618 2019-11-04 18:59:16 1 400 kr
44746 2019-11-04 18:57:16 1 300 kr
31618 2019-11-04 16:37:05 1 200 kr
39876 2019-11-01 21:28:55 1 100 kr
44746 2019-11-04 09:03:13 1 100 kr
39876 2019-11-01 21:28:55 1 000 kr
41499 2019-11-02 01:41:56 950 kr
39876 2019-11-01 21:28:55 900 kr
41499 2019-11-02 01:41:47 850 kr
39876 2019-11-01 21:28:55 800 kr
41499 2019-11-02 01:41:38 750 kr
39876 2019-11-01 21:28:55 700 kr
5993 2019-11-01 22:25:28 650 kr
39876 2019-11-01 21:28:55 550 kr
5993 2019-11-01 22:24:52 500 kr
39876 2019-11-01 20:47:37 350 kr
44484 2019-11-01 21:00:00 300 kr
39876 2019-11-01 20:47:37 250 kr
44484 2019-11-01 20:59:54 200 kr
39876 2019-11-01 20:47:37 175 kr
44484 2019-11-01 20:59:48 150 kr
39876 2019-11-01 20:47:37 125 kr
44484 2019-11-01 20:59:34 100 kr
39876 2019-11-01 20:47:37 75 kr
34 2019-11-01 20:16:23 50 kr