2 400 kr
Avslutas: 05 DEC 20:42
Utropspris:  5 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Herrarmbandsur
nr. 460486

Herrarmbandsur, Omega Seamaster Cosmic 2000, gåvogravyr daterad 1976, D=4

Kondition: Fungerar vid enklare test, repor i glaset, fläckar på urtavlan

Budhistorik (35 bud)
35461 2019-12-05 20:39:17 2 400 kr
357 2019-12-05 20:37:25 2 300 kr
35461 2019-12-05 20:37:04 2 200 kr
357 2019-12-05 20:37:22 2 200 kr
35461 2019-12-05 20:37:04 2 100 kr
357 2019-12-05 20:36:15 2 000 kr
39876 2019-12-05 20:35:13 1 900 kr
357 2019-12-05 18:26:55 1 800 kr
18949 2019-12-05 16:58:11 1 700 kr
18949 2019-12-05 16:58:11 1 600 kr
13084 2019-12-05 16:47:21 1 500 kr
13084 2019-12-05 16:47:21 1 200 kr
6096 2019-12-04 18:34:09 1 100 kr
40812 2019-12-03 19:56:59 1 000 kr
54668 2019-12-03 18:38:43 950 kr
6096 2019-12-02 22:02:41 900 kr
30165 2019-12-02 19:07:19 850 kr
6096 2019-12-02 22:02:35 850 kr
30165 2019-12-02 19:07:19 800 kr
6096 2019-12-02 22:02:27 750 kr
30165 2019-12-02 19:07:19 700 kr
50618 2019-12-01 21:06:52 650 kr
19957 2019-11-29 17:55:32 600 kr
25966 2019-11-29 19:55:48 600 kr
19957 2019-11-29 17:55:32 550 kr
17262 2019-11-28 21:06:31 500 kr
17262 2019-11-28 21:06:31 300 kr
46843 2019-11-29 08:37:02 250 kr
17262 2019-11-28 21:06:31 200 kr
47562 2019-11-29 00:11:29 175 kr
17262 2019-11-28 21:06:31 150 kr
40488 2019-11-28 23:54:06 125 kr
17262 2019-11-28 21:06:31 100 kr
40488 2019-11-28 23:53:56 75 kr
17262 2019-11-28 21:06:31 50 kr