3 400 kr
Avslutas: 06 DEC 20:38
Utropspris:  5 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Ingvar Hildingsson
nr. 460988

Ingvar Hildingsson, pall, al, 1900-talets andra hälft, signerad IH, höjd 38 cm, diameter 27 cm.

Budhistorik (36 bud)
9433 2019-12-06 20:35:07 3 400 kr
20107 2019-12-06 20:34:25 3 300 kr
9433 2019-12-06 20:34:11 3 200 kr
20107 2019-12-06 20:32:59 3 100 kr
9433 2019-12-06 20:34:08 3 100 kr
20107 2019-12-06 20:32:59 3 000 kr
9433 2019-12-06 20:34:02 2 900 kr
20107 2019-12-06 20:20:09 2 800 kr
52199 2019-12-06 20:32:18 2 800 kr
20107 2019-12-06 17:12:41 2 600 kr
52199 2019-12-06 12:54:30 2 500 kr
52199 2019-12-06 12:54:30 2 400 kr
20107 2019-12-06 17:12:34 2 300 kr
52199 2019-12-06 12:54:30 2 200 kr
48639 2019-12-05 00:14:34 2 100 kr
48639 2019-12-05 00:14:34 2 000 kr
52199 2019-12-06 12:53:08 1 900 kr
48639 2019-12-05 00:14:34 1 400 kr
37994 2019-12-03 12:28:48 1 300 kr
20107 2019-12-02 00:26:13 1 200 kr
37994 2019-12-03 12:28:41 1 200 kr
20107 2019-12-02 00:26:13 1 100 kr
33362 2019-11-29 22:42:22 1 000 kr
33362 2019-11-29 22:42:22 500 kr
20107 2019-12-02 00:26:00 450 kr
33362 2019-11-29 22:42:22 400 kr
33551 2019-12-01 12:20:47 350 kr
33362 2019-11-29 22:42:22 300 kr
31281 2019-11-30 07:52:18 250 kr
33362 2019-11-29 22:42:22 200 kr
42825 2019-11-29 20:47:25 175 kr
42825 2019-11-29 20:47:25 150 kr
29302 2019-11-29 22:14:53 125 kr
42825 2019-11-29 20:47:25 100 kr
13575 2019-11-29 21:09:24 75 kr
42825 2019-11-29 20:47:25 50 kr