950 kr
Avslutas: 15 DEC 19:54
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Okänd
nr. 462050

Okänd konstnär, olja på duk på pannå, efter äldre förlaga, 18-1900-tal, 47 x 35, monogramsignerad WYR?

Kondition: Gulnad

Budhistorik (16 bud)
4413 2019-12-15 15:13:00 950 kr
4598 2019-12-14 21:48:33 900 kr
4413 2019-12-14 22:09:45 850 kr
4598 2019-12-14 21:48:33 800 kr
4413 2019-12-14 22:09:36 750 kr
4598 2019-12-14 09:59:59 700 kr
4413 2019-12-14 09:31:55 650 kr
4598 2019-12-09 05:55:08 600 kr
25928 2019-12-09 03:52:28 550 kr
4598 2019-12-08 22:38:49 500 kr
25928 2019-12-09 03:52:06 500 kr
4598 2019-12-08 22:38:49 450 kr
25928 2019-12-09 03:51:53 400 kr
4598 2019-12-08 22:38:49 350 kr
25928 2019-12-09 03:51:37 300 kr
4598 2019-12-08 22:38:49 50 kr