750 kr
Avslutas: 20 DEC 19:52
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Pierre Auguste Renoir
nr. 463072

Pierre Auguste Renoir, etsning, "Berthe Morisot" signerad i trycket, plåtstorlek ca 11 x 9

Kondition: Oramad

27943 2019-12-20 19:49:03 750 kr
29247 2019-12-20 14:05:51 700 kr
27943 2019-12-20 19:46:48 700 kr
29247 2019-12-20 14:05:51 650 kr
27943 2019-12-20 19:44:52 600 kr
29247 2019-12-20 14:05:51 550 kr
27943 2019-12-20 19:43:22 500 kr
29247 2019-12-17 12:56:39 450 kr
26161 2019-12-17 12:55:59 400 kr
29247 2019-12-16 15:39:40 350 kr
18003 2019-12-15 15:50:23 300 kr
18003 2019-12-15 15:50:23 100 kr
29247 2019-12-14 11:45:32 75 kr
18003 2019-12-14 10:39:46 50 kr