1 500 kr
Avslutas: 21 DEC 21:20
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Carl Malmsten
nr. 463459

Carl Malmsten, "Arbetsritningarför enkla möbeltyper" Natur och Kultur, 1942. Fyra häften

Kondition: Kraftigt slitage, malangrepp, fuktskador

Budhistorik (19 bud)
52920 2019-12-20 22:31:15 1 500 kr
34685 2019-12-21 21:17:33 1 500 kr
52920 2019-12-20 22:31:15 1 100 kr
54934 2019-12-20 20:45:07 1 000 kr
54934 2019-12-20 20:45:07 900 kr
52920 2019-12-16 20:28:05 850 kr
52920 2019-12-16 20:28:05 650 kr
54934 2019-12-20 20:44:54 600 kr
52920 2019-12-16 20:28:05 400 kr
54550 2019-12-17 08:29:16 350 kr
52920 2019-12-16 20:28:05 300 kr
25358 2019-12-16 23:14:10 250 kr
52920 2019-12-16 20:28:05 200 kr
52145 2019-12-15 19:02:35 175 kr
54550 2019-12-15 17:15:36 150 kr
52145 2019-12-15 00:35:33 125 kr
37483 2019-12-14 23:04:09 100 kr
52145 2019-12-15 00:35:27 75 kr
37483 2019-12-14 23:04:09 50 kr