300 kr
Avslutas: 25 JAN 19:06
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Bordslampor
nr. 467826

Bordslampor 2 st, bla Aneta, 1900-talets andra hälft, H=65 inkl skärm och mindre

Kondition: Bruksslitage

55484 2020-01-25 18:49:57 300 kr
13978 2020-01-25 14:38:00 250 kr
55484 2020-01-24 22:50:10 200 kr
35618 2020-01-24 22:26:32 175 kr
55484 2020-01-24 22:50:06 175 kr
35618 2020-01-24 22:26:32 150 kr
55484 2020-01-24 19:02:01 125 kr
13609 2020-01-20 09:32:26 100 kr
52308 2020-01-18 21:36:03 75 kr
15062 2020-01-18 19:27:15 50 kr