6 200 kr
Avslutas: 25 JAN 19:29
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  800 kr
Köpmansdisk
nr. 467863

Köpmansdisk med 24 lådor, 1900-talets första hälft, furu, 177 X 95 X 52

Kondition: Bruks och åldersslitage, märken och repor

Budhistorik (46 bud)
32430 2020-01-25 19:26:15 6 200 kr
15880 2020-01-25 19:25:41 6 000 kr
19451 2020-01-25 19:23:27 5 800 kr
50477 2020-01-25 19:22:07 5 600 kr
19451 2020-01-25 19:22:24 5 600 kr
50477 2020-01-25 19:20:55 5 200 kr
20385 2020-01-24 20:55:00 5 000 kr
32430 2020-01-25 19:20:33 5 000 kr
20385 2020-01-24 20:55:00 4 400 kr
50477 2020-01-25 19:18:13 4 300 kr
20385 2020-01-24 20:55:00 4 200 kr
32430 2020-01-25 19:16:13 4 100 kr
20385 2020-01-24 20:55:00 3 300 kr
32430 2020-01-25 19:16:04 3 200 kr
20385 2020-01-24 20:55:00 3 100 kr
15880 2020-01-21 16:57:58 3 000 kr
9455 2020-01-19 23:12:40 2 900 kr
15880 2020-01-20 20:39:28 2 900 kr
9455 2020-01-19 23:12:40 2 800 kr
15880 2020-01-20 20:39:23 2 700 kr
9455 2020-01-19 23:12:40 2 600 kr
53904 2020-01-19 21:56:52 2 500 kr
53904 2020-01-19 21:56:52 2 100 kr
9455 2020-01-19 09:58:16 2 000 kr
53904 2020-01-19 15:27:35 2 000 kr
9455 2020-01-19 09:58:16 1 400 kr
42825 2020-01-19 11:09:24 1 300 kr
9455 2020-01-19 09:58:16 1 200 kr
25108 2020-01-18 20:53:30 1 100 kr
42825 2020-01-18 22:02:57 1 000 kr
25108 2020-01-18 20:53:30 850 kr
42825 2020-01-18 22:02:36 800 kr
25108 2020-01-18 20:53:30 550 kr
42825 2020-01-18 22:02:26 500 kr
25108 2020-01-18 20:53:30 450 kr
44484 2020-01-18 19:49:35 400 kr
22206 2020-01-18 19:31:07 350 kr
44484 2020-01-18 19:49:28 300 kr
22206 2020-01-18 19:31:07 250 kr
44484 2020-01-18 19:49:24 200 kr
22206 2020-01-18 19:31:07 175 kr
44484 2020-01-18 19:49:20 150 kr
22206 2020-01-18 19:31:07 125 kr
10413 2020-01-18 19:31:26 100 kr
22206 2020-01-18 19:30:58 75 kr
10413 2020-01-18 19:30:25 50 kr