1 900 kr
Avslutas: 25 JAN 19:54
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Vägglampa
nr. 467918

Vägglampa, Christian Dell, Kaiser märkta Idell Original Kaiser. 1900-Talets första hälft, utdragbar arm, maxlängd=90

Kondition: Senare sladd ej korrekt monterad, ytslitage, ommålad

Budhistorik (23 bud)
38576 2020-01-25 19:42:36 1 900 kr
28518 2020-01-25 19:16:48 1 800 kr
38576 2020-01-25 19:41:20 1 700 kr
28518 2020-01-25 19:16:48 1 600 kr
38260 2020-01-25 19:39:39 1 500 kr
28518 2020-01-25 19:16:48 1 300 kr
38576 2020-01-25 19:39:32 1 200 kr
28518 2020-01-25 19:16:48 1 100 kr
46602 2020-01-25 06:54:16 1 000 kr
46602 2020-01-25 06:54:16 900 kr
54402 2020-01-23 17:45:54 850 kr
13674 2020-01-18 23:10:13 800 kr
54402 2020-01-23 17:45:35 800 kr
13674 2020-01-18 23:10:13 750 kr
47315 2020-01-18 23:32:39 700 kr
13674 2020-01-18 23:10:13 350 kr
9809 2020-01-18 22:37:53 300 kr
9809 2020-01-18 22:37:53 175 kr
38260 2020-01-18 22:17:47 150 kr
27578 2020-01-18 21:30:56 125 kr
38576 2020-01-18 21:20:53 100 kr
24480 2020-01-18 20:55:29 75 kr
40812 2020-01-18 20:39:05 50 kr