500 kr
Avslutas: 26 JAN 19:40
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Träback Shell
nr. 468029

Träback Shell, 1900-talets mitt / tidigare hälft, H=43 B=34 D=34

Kondition: Bruksslitage

55088 2020-01-22 20:53:07 500 kr
41708 2020-01-23 10:41:46 450 kr
55088 2020-01-22 20:53:07 400 kr
41708 2020-01-23 10:41:42 350 kr
55088 2020-01-22 20:52:27 300 kr
41708 2020-01-22 00:32:24 250 kr
55088 2020-01-21 05:29:50 200 kr
22206 2020-01-20 20:07:29 175 kr
55088 2020-01-20 19:10:20 150 kr
22206 2020-01-20 17:53:02 125 kr
55088 2020-01-19 20:25:51 100 kr
14167 2020-01-19 20:00:43 75 kr
55088 2020-01-19 19:42:14 50 kr