450 kr
Avslutas: 27 JAN 20:04
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Spisskydd
nr. 468170

Spisskydd, mässing, 1900-talets tidigare hälft, L=111

Kondition: Bruksslitage

29094 2020-01-27 18:37:00 450 kr
26820 2020-01-27 17:31:24 400 kr
29094 2020-01-27 17:16:24 350 kr
26820 2020-01-27 15:31:34 300 kr
29094 2020-01-27 17:15:38 300 kr
26820 2020-01-27 15:31:34 250 kr
29094 2020-01-26 16:49:25 200 kr
29094 2020-01-26 16:49:25 175 kr
50683 2020-01-27 15:19:52 150 kr
29094 2020-01-26 16:48:57 125 kr
40960 2020-01-24 22:48:43 100 kr
50683 2020-01-20 22:49:59 75 kr
40960 2020-01-20 22:35:36 50 kr