450 kr
Avslutas: 28 JAN 19:19
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Urban Ström
nr. 468239

Urban Ström, väggrelief, tenn och trä, L=83

Kondition: Ytslitage,bucklor

39980 2020-01-28 19:16:48 450 kr
52917 2020-01-28 19:16:12 400 kr
39980 2020-01-28 19:16:38 350 kr
52917 2020-01-28 19:14:57 300 kr
37802 2020-01-28 19:15:27 250 kr
52917 2020-01-28 19:14:57 200 kr
19633 2020-01-28 19:14:22 175 kr
49648 2020-01-28 18:24:13 150 kr
11922 2020-01-28 11:26:05 125 kr
33664 2020-01-26 20:05:01 100 kr
5520 2020-01-26 18:19:11 75 kr
33184 2020-01-21 23:07:46 50 kr