950 kr
Avslutas: 29 JAN 19:30
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Skyltdocka
nr. 468501

Skyltdocka, bemålad gips, 1900-talets mitt, H=37

Kondition: Mindre stötskada och spricka, ytslitage

Budhistorik (19 bud)
33945 2020-01-29 19:27:03 950 kr
53972 2020-01-29 14:30:04 900 kr
33945 2020-01-29 19:25:46 850 kr
53972 2020-01-29 14:30:04 800 kr
33945 2020-01-29 19:24:46 750 kr
53972 2020-01-29 14:30:04 700 kr
33945 2020-01-29 19:23:56 650 kr
53972 2020-01-29 14:30:04 600 kr
9844 2020-01-29 18:57:33 550 kr
53972 2020-01-29 14:29:44 450 kr
10419 2020-01-26 05:11:55 400 kr
10419 2020-01-26 05:11:55 300 kr
53972 2020-01-25 23:02:36 250 kr
10413 2020-01-23 13:57:59 200 kr
5254 2020-01-22 21:15:17 175 kr
5254 2020-01-22 21:15:17 125 kr
10413 2020-01-23 13:57:22 100 kr
5254 2020-01-22 21:15:17 75 kr
33945 2020-01-22 21:03:21 50 kr