500 kr
Avslutas: 30 JAN 19:54
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Birger Ljungquist
nr. 468699

Birger Ljungquist, pastell, signerad och daterad 38, 21 X33

53860 2020-01-26 17:20:54 500 kr
5461 2020-01-29 23:25:41 450 kr
53860 2020-01-26 17:20:54 400 kr
5461 2020-01-29 23:25:30 350 kr
53860 2020-01-26 17:20:54 300 kr
41672 2020-01-24 12:31:33 250 kr
5461 2020-01-24 15:05:50 250 kr
41672 2020-01-24 12:31:33 200 kr
5461 2020-01-24 15:05:26 175 kr
41672 2020-01-24 12:31:33 150 kr
10028 2020-01-23 21:23:36 125 kr
15389 2020-01-23 20:50:54 100 kr
10028 2020-01-23 21:23:32 75 kr
15389 2020-01-23 20:50:54 50 kr