550 kr
Avslutas: 30 JAN 19:58
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Olle Svanlund
nr. 468710

Olle Svanlund, Stilleben, olja på pannå, signerad O Svanlund Paris 1930, 45 X 53

13997 2020-01-30 11:35:07 550 kr
41395 2020-01-30 19:51:15 550 kr
13997 2020-01-30 11:35:07 500 kr
41395 2020-01-30 19:51:10 450 kr
13997 2020-01-30 11:33:16 300 kr
9338 2020-01-28 10:13:37 250 kr
53658 2020-01-26 21:34:33 200 kr
9338 2020-01-28 10:13:34 175 kr
53658 2020-01-26 21:34:33 150 kr
9338 2020-01-28 10:13:31 125 kr
53658 2020-01-26 21:34:33 100 kr
9338 2020-01-24 20:33:25 75 kr
41395 2020-01-23 20:02:15 50 kr