1 600 kr
Avslutas: 31 JAN 19:17
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Väggdekoration
nr. 468805

Väggdekoration, bemålat smide, 1900-talets andra hälft, höjd=82

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (27 bud)
43997 2020-01-31 19:14:53 1 600 kr
41968 2020-01-31 19:14:23 1 500 kr
43997 2020-01-31 19:14:36 1 400 kr
41968 2020-01-31 19:14:14 1 300 kr
38417 2020-01-31 19:13:49 1 200 kr
43997 2020-01-31 19:13:24 1 100 kr
41968 2020-01-31 19:09:51 1 000 kr
41968 2020-01-31 17:08:24 750 kr
38417 2020-01-31 19:08:04 700 kr
41968 2020-01-31 17:07:49 650 kr
52504 2020-01-31 17:06:53 600 kr
41968 2020-01-31 08:43:08 550 kr
37736 2020-01-30 23:50:55 500 kr
41968 2020-01-26 23:06:26 450 kr
37736 2020-01-27 21:24:36 450 kr
41968 2020-01-26 12:18:31 400 kr
40883 2020-01-26 12:08:32 350 kr
41968 2020-01-26 12:18:27 350 kr
40883 2020-01-26 12:08:32 300 kr
41968 2020-01-26 12:18:22 250 kr
40883 2020-01-26 12:08:32 200 kr
41968 2020-01-26 12:18:19 175 kr
40883 2020-01-26 12:08:32 150 kr
41968 2020-01-25 20:01:38 125 kr
8401 2020-01-25 16:02:11 100 kr
41968 2020-01-25 10:21:08 75 kr
47051 2020-01-24 19:49:20 50 kr