175 kr
Avslutas: 15 FEB 19:02
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Fat
nr. 471475

Fat 4 st 17/1800-tal, Kina + ytterfoder 1 par, diameter 16 och mindre

Kondition: Ett fat med nagg

34161 2020-02-15 14:42:28 175 kr
47051 2020-02-15 10:41:32 150 kr
41501 2020-02-12 20:31:20 125 kr
47051 2020-02-08 19:37:12 100 kr
41501 2020-02-12 20:31:12 75 kr
47051 2020-02-08 19:37:12 50 kr