250 kr
Avslutas: 15 FEB 19:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Vagnslyktor
nr. 471476

Vagnslyktor 1 par,18/1900-tal, plåt glas och förnicklad metall,

Kondition: En med senare elektrifiering, ytslitage, ett fäste saknas

47200 2020-02-15 18:55:16 250 kr
53972 2020-02-15 17:48:18 200 kr
47200 2020-02-15 18:55:12 200 kr
53972 2020-02-15 17:48:18 175 kr
20297 2020-02-14 12:48:10 150 kr
53972 2020-02-13 00:01:41 125 kr
4566 2020-02-12 14:26:12 100 kr
23137 2020-02-10 21:17:30 75 kr
47200 2020-02-10 16:56:20 50 kr