950 kr
Avslutas: 16 FEB 19:08
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  600 kr
Hylla
nr. 471669

Hylla med underskåp och skrivklaff, teak, 1950/60-tal, stämplad SMI, 147 X 128 X 43

Kondition: Bruksslitage

47975 2020-02-16 19:05:06 950 kr
52243 2020-02-13 13:50:22 900 kr
25108 2020-02-12 19:57:25 850 kr
52243 2020-02-13 13:50:18 850 kr
25108 2020-02-12 19:57:25 800 kr
52243 2020-02-13 13:50:10 750 kr
25108 2020-02-11 18:02:15 700 kr
40951 2020-02-11 22:37:51 650 kr
25108 2020-02-09 19:17:31 500 kr
40994 2020-02-10 21:43:45 450 kr
25108 2020-02-09 19:17:31 150 kr
40994 2020-02-10 21:43:37 125 kr
25108 2020-02-09 19:17:31 100 kr
44225 2020-02-09 19:35:39 75 kr
25108 2020-02-09 19:17:31 50 kr