350 kr
Avslutas: 19 FEB 19:52
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Radioapparater
nr. 472508

Radioapparater 2 st, 1950-tal, Radiola och Dux, bredd 56 och minder

Kondition: Bruksslitage, ej testade

39722 2020-02-19 19:20:54 350 kr
19142 2020-02-19 10:55:26 300 kr
16137 2020-02-19 19:11:24 250 kr
19142 2020-02-19 10:55:26 200 kr
16137 2020-02-19 19:11:20 175 kr
19142 2020-02-19 10:55:26 150 kr
16137 2020-02-17 16:16:17 125 kr
48512 2020-02-13 21:03:55 100 kr
49612 2020-02-12 21:19:04 75 kr
29897 2020-02-12 20:15:06 50 kr