550 kr
Avslutas: 20 FEB 19:42
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Brickor
nr. 472686

Brickor, korkskruvar mm, 1900-talets andra hälft, längd 60 cm och mindre

Kondition: Bruksslitage

32539 2020-02-20 19:38:53 550 kr
49271 2020-02-20 19:39:18 500 kr
32539 2020-02-20 19:38:53 450 kr
41501 2020-02-16 19:33:27 400 kr
32539 2020-02-14 21:31:39 350 kr
15191 2020-02-16 08:34:05 350 kr
32539 2020-02-14 21:31:39 300 kr
10413 2020-02-14 05:48:36 250 kr
5204 2020-02-14 14:48:12 250 kr
10413 2020-02-14 05:48:36 100 kr
55779 2020-02-13 21:05:35 75 kr
47051 2020-02-13 19:54:43 50 kr