1 000 kr
Avslutas: 20 FEB 20:34
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Bokstöd
nr. 472729

Bokstöd 12 + 2, 1950/60-tal, bla Kai Kristensen, höjd 15 och lägre

Kondition: Bruksslitage

23526 2020-02-18 19:45:05 1 000 kr
49271 2020-02-20 20:31:03 950 kr
23526 2020-02-18 19:45:05 900 kr
49271 2020-02-20 20:30:56 850 kr
23526 2020-02-18 19:45:05 800 kr
23526 2020-02-18 19:44:45 750 kr
23526 2020-02-14 15:22:05 600 kr
55380 2020-02-14 12:14:43 550 kr
47131 2020-02-13 21:47:08 500 kr
47131 2020-02-13 21:46:50 350 kr
47131 2020-02-13 21:46:36 300 kr
47131 2020-02-13 21:46:31 250 kr
13609 2020-02-13 21:00:15 200 kr
13609 2020-02-13 21:00:07 125 kr
47051 2020-02-13 20:43:12 100 kr