3 300 kr
Avslutas: 25 FEB 19:48
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Ernst Norlind
nr. 473544

Ernst Norlind, olja på pannå, signerad E.N. 44 X 35

Budhistorik (37 bud)
7252 2020-02-25 19:45:10 3 300 kr
25804 2020-02-25 15:52:50 3 200 kr
46990 2020-02-24 19:50:45 3 100 kr
25804 2020-02-25 15:52:47 3 000 kr
46990 2020-02-24 19:50:45 2 900 kr
25804 2020-02-25 15:52:44 2 800 kr
46990 2020-02-24 19:50:45 2 700 kr
25804 2020-02-24 19:09:09 2 600 kr
46990 2020-02-21 21:39:42 2 500 kr
7252 2020-02-22 17:18:19 2 500 kr
46990 2020-02-21 21:39:42 2 100 kr
25804 2020-02-22 09:39:20 2 000 kr
46990 2020-02-21 21:39:42 1 900 kr
25804 2020-02-22 09:38:51 1 800 kr
46990 2020-02-21 21:39:42 1 700 kr
7252 2020-02-20 17:11:32 1 600 kr
7252 2020-02-20 17:11:32 1 300 kr
25804 2020-02-20 22:17:39 1 200 kr
7252 2020-02-20 17:11:32 1 100 kr
18090 2020-02-19 19:55:15 1 000 kr
15386 2020-02-19 21:24:11 950 kr
18090 2020-02-19 19:55:15 900 kr
15386 2020-02-19 21:23:56 850 kr
18090 2020-02-19 19:55:15 800 kr
34 2020-02-19 18:19:02 750 kr
7252 2020-02-19 17:45:34 700 kr
34 2020-02-19 18:18:56 700 kr
7252 2020-02-19 17:45:34 650 kr
34 2020-02-19 18:18:52 600 kr
7252 2020-02-19 17:45:34 550 kr
34 2020-02-19 13:51:05 500 kr
29912 2020-02-18 21:28:54 450 kr
47051 2020-02-18 20:56:48 400 kr
47051 2020-02-18 20:56:48 250 kr
29912 2020-02-18 21:28:45 200 kr
47051 2020-02-18 20:56:48 75 kr
31281 2020-02-18 19:53:43 50 kr