250 kr
Avslutas: 27 FEB 19:30
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Kulljusstakar
nr. 473857

Kulljusstakar 3 st, mässing, 1900-tal, höjd 8 cm

Kondition: Ytslitage

51226 2020-02-27 19:18:53 250 kr
43861 2020-02-27 19:25:12 200 kr
51226 2020-02-27 19:18:53 175 kr
51393 2020-02-27 15:18:51 150 kr
38335 2020-02-26 23:17:01 125 kr
49162 2020-02-22 16:27:35 100 kr
38260 2020-02-20 21:58:25 75 kr
49162 2020-02-20 21:54:17 50 kr