Antoni Tapies, litografi,signerad och numrerad 47/150, 22 X 30
Budgivare 10 | 2020-03-12 21:07:11 | 2 600 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 21:11:23 | 2 500 kr |
Budgivare 10 | 2020-03-12 21:07:11 | 2 400 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 21:11:00 | 2 300 kr |
Budgivare 10 | 2020-03-12 21:07:11 | 2 200 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 21:08:48 | 2 100 kr |
Budgivare 10 | 2020-03-12 21:07:11 | 1 900 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 21:08:33 | 1 800 kr |
Budgivare 10 | 2020-03-12 21:07:11 | 1 600 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 21:04:59 | 1 500 kr |
Budgivare 9 | 2020-03-12 21:02:48 | 1 400 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 21:04:36 | 1 300 kr |
Budgivare 9 | 2020-03-12 21:02:48 | 1 200 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 18:40:12 | 1 100 kr |
Budgivare 8 | 2020-03-12 17:51:37 | 1 000 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 17:40:55 | 950 kr |
Budgivare 8 | 2020-03-12 17:51:19 | 900 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-12 17:40:55 | 850 kr |
Budgivare 8 | 2020-03-09 18:02:50 | 800 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-05 21:45:33 | 750 kr |
Budgivare 4 | 2020-03-08 22:47:53 | 750 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-05 21:45:33 | 600 kr |
Budgivare 7 | 2020-03-08 18:56:25 | 550 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-05 21:45:33 | 400 kr |
Budgivare 6 | 2020-03-06 21:58:09 | 350 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-05 21:45:33 | 300 kr |
Budgivare 5 | 2020-03-06 06:25:23 | 250 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-05 21:45:33 | 175 kr |
Budgivare 4 | 2020-03-06 00:02:33 | 150 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-05 21:45:33 | 125 kr |
Budgivare 3 | 2020-03-05 21:55:39 | 100 kr |
Budgivare 2 | 2020-03-05 21:45:33 | 75 kr |
Budgivare 1 | 2020-03-05 21:32:52 | 50 kr |