1 200 kr
Avslutas: 26 MAR 19:48
Utropspris:  2 500 kr
visningslokaler:  150 kr
Spegel
nr. 478776

Spegel, empir, förgylld, 1800-talets första hälft, originalglas, 148x68 cm.

Kondition: Slitage.

Budhistorik (26 bud)
637 2020-03-26 19:45:09 1 200 kr
32798 2020-03-26 19:44:26 1 100 kr
45698 2020-03-25 16:25:19 1 000 kr
49181 2020-03-26 18:19:44 950 kr
45698 2020-03-25 16:25:19 900 kr
49181 2020-03-26 17:18:26 850 kr
45698 2020-03-25 16:25:19 800 kr
49181 2020-03-26 17:17:24 750 kr
45698 2020-03-25 16:25:19 700 kr
49181 2020-03-26 16:19:47 650 kr
45698 2020-03-25 16:25:19 600 kr
49181 2020-03-26 16:19:30 550 kr
45698 2020-03-25 16:25:19 500 kr
32640 2020-03-23 09:34:30 450 kr
5655 2020-03-22 15:12:10 400 kr
49181 2020-03-19 20:05:03 350 kr
5655 2020-03-22 15:12:07 350 kr
49181 2020-03-19 20:05:03 300 kr
5655 2020-03-22 15:12:01 250 kr
49181 2020-03-19 20:05:03 200 kr
49017 2020-03-20 23:43:20 175 kr
49181 2020-03-19 20:05:03 150 kr
21273 2020-03-20 05:21:12 125 kr
49181 2020-03-19 20:05:03 100 kr
4864 2020-03-19 21:12:16 75 kr
49181 2020-03-19 20:05:03 50 kr