600 kr
Avslutas: 28 MAR 19:14
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Ljusstakar
nr. 479231

Ljusstakar ett par, renässans-stil, 1900-tal, mässing, höjd 22 cm

Kondition: Bruksslitage

Budhistorik (16 bud)
43997 2020-03-28 19:11:17 600 kr
32 2020-03-26 21:01:47 550 kr
43997 2020-03-28 19:11:14 500 kr
32 2020-03-26 21:01:47 450 kr
43997 2020-03-28 19:11:11 400 kr
32 2020-03-26 21:01:47 350 kr
35813 2020-03-26 21:32:37 300 kr
32 2020-03-26 21:01:47 250 kr
21941 2020-03-24 14:32:52 200 kr
51021 2020-03-24 22:30:43 200 kr
21941 2020-03-24 14:32:52 175 kr
47200 2020-03-23 23:04:50 150 kr
21941 2020-03-22 16:48:27 125 kr
47200 2020-03-23 23:04:46 100 kr
21941 2020-03-22 16:48:27 75 kr
47051 2020-03-21 22:55:19 50 kr