500 kr
Avslutas: 28 MAR 19:22
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Snusdosor
nr. 479233

Snusdosor 6 st, 2 st i silver, 18 och 1900-tal, längd 9 cm och mindre

Kondition: Bruksslitage, ett trasigt gångjärn

15191 2020-03-28 19:19:29 500 kr
23100 2020-03-28 19:16:55 450 kr
6849 2020-03-24 09:23:45 400 kr
41499 2020-03-24 16:15:29 350 kr
6849 2020-03-24 09:23:45 300 kr
10665 2020-03-22 11:48:24 250 kr
10665 2020-03-22 11:48:24 150 kr
37766 2020-03-22 18:37:40 125 kr
10665 2020-03-22 11:48:24 100 kr
33283 2020-03-21 21:56:39 75 kr
39876 2020-03-21 19:28:07 50 kr