1 600 kr
Avslutas: 28 MAR 19:52
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Bordspendyl
nr. 479254

Bordspendyl, brännförgylld brons, märkt Potonie Paris, 1800-talets andra hälft, höjd 35 cm, nyckel medföljer.

37736 2020-03-26 22:20:25 1 600 kr
37736 2020-03-26 22:20:00 1 500 kr
37736 2020-03-26 22:19:06 1 400 kr
5350 2020-03-24 20:56:57 1 300 kr
49181 2020-03-21 19:58:06 1 200 kr
49181 2020-03-21 19:57:51 1 100 kr
49181 2020-03-21 19:57:47 1 000 kr
49181 2020-03-21 19:57:41 800 kr
49181 2020-03-21 19:57:38 750 kr