125 kr

Avslutas: 29 MAR 20:02
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
1d, 2h, 50m, 46s
Miniatyrmöbler
nr. 479402

Miniatyrmöbler, fladdermusfåtölj och Arne Jacobsen soffa, 1960-tal, höjd 14 och lägre

Kondition: Bruksslitage

1122 2020-03-24 18:06:30 125 kr
51875 2020-03-23 13:32:58 100 kr
10413 2020-03-23 06:15:07 75 kr
29897 2020-03-22 20:56:07 50 kr