450 kr
Avslutas: 01 APR 20:23
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Dolk
nr. 479829

Dolk och kniv, 1900-talets mitt, längd 19-37 cm

Kondition: Ytslitage

15636 2020-04-01 20:20:02 450 kr
39876 2020-04-01 19:55:27 400 kr
15636 2020-04-01 20:19:52 400 kr
39876 2020-04-01 19:55:27 350 kr
11555 2020-04-01 06:49:48 300 kr
25896 2020-03-27 19:06:37 250 kr
5993 2020-03-25 20:26:26 200 kr
25896 2020-03-27 19:06:32 200 kr
5993 2020-03-25 20:26:26 125 kr
6047 2020-03-25 22:23:47 100 kr
5993 2020-03-25 20:26:26 75 kr
44484 2020-03-25 20:24:01 50 kr