300 kr
Avslutas: 01 APR 20:34
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Handväska
nr. 479835

Handväska, Christian Dior, 1950/60-tal, längd 33 cm

Kondition: bruksslitage

44330 2020-03-29 09:22:39 300 kr
39129 2020-03-25 23:27:38 250 kr
44330 2020-03-29 09:22:35 200 kr
39129 2020-03-25 23:27:38 175 kr
44330 2020-03-29 09:22:27 150 kr
39129 2020-03-25 23:27:38 125 kr
48641 2020-03-26 17:41:47 100 kr
39129 2020-03-25 23:27:38 75 kr
44942 2020-03-25 21:56:46 50 kr