1 300 kr
Avslutas: 02 APR 19:56
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Lars Grönfelt
nr. 480000

Lars Grönfelt, olja på duk, signerad och daterad 73, 100 X 69

Budhistorik (19 bud)
8327 2020-04-02 19:53:38 1 300 kr
20107 2020-04-02 19:53:59 1 200 kr
8327 2020-04-02 19:53:38 1 100 kr
20107 2020-04-02 19:53:56 1 000 kr
8327 2020-04-02 19:53:38 950 kr
20107 2020-04-02 19:53:54 900 kr
8327 2020-04-02 19:53:38 850 kr
20107 2020-04-02 19:00:15 800 kr
8327 2020-04-02 08:44:01 750 kr
53824 2020-04-01 14:38:59 700 kr
53824 2020-04-01 14:38:41 500 kr
45661 2020-03-29 10:53:39 450 kr
45661 2020-03-26 23:10:27 200 kr
53659 2020-03-27 20:40:45 175 kr
45661 2020-03-26 23:10:27 150 kr
53659 2020-03-27 20:40:37 125 kr
45661 2020-03-26 23:10:27 100 kr
56051 2020-03-26 22:20:04 75 kr
40624 2020-03-26 20:06:25 50 kr