200 kr
Avslutas: 02 APR 20:58
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Båtmodell
nr. 480108

Båtmodell, 1900-talets mitt, trä, längd 121 cm

Kondition: Ytslitage, märken och repor, mindre avslag

44148 2020-04-02 20:55:59 200 kr
33945 2020-04-02 17:34:19 175 kr
11922 2020-04-02 06:59:30 150 kr
38854 2020-03-31 21:58:05 125 kr
11922 2020-03-31 18:59:33 100 kr
33945 2020-03-30 22:53:05 75 kr
39931 2020-03-26 22:51:27 50 kr