550 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:02
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Landskapsmålningar
nr. 488557

Landskapsmålningar 2 st, signerade E Davis 1902, olja på duk, 29 X 59 cm

Kondition: Lagningar, retuscher, krackeleringar

Budhistorik (18 bud)
357 2020-05-23 19:57:07 550 kr
39957 2020-05-23 19:55:24 500 kr
357 2020-05-23 19:40:40 450 kr
39957 2020-05-23 19:39:02 400 kr
357 2020-05-23 19:40:09 400 kr
39957 2020-05-23 19:38:57 350 kr
357 2020-05-23 17:16:24 300 kr
39957 2020-05-23 19:38:51 300 kr
357 2020-05-23 17:16:24 250 kr
57950 2020-05-21 07:39:08 200 kr
34396 2020-05-20 15:42:51 175 kr
57950 2020-05-21 07:39:00 175 kr
34396 2020-05-20 15:42:51 150 kr
57950 2020-05-20 08:03:28 125 kr
47849 2020-05-18 17:29:40 100 kr
57950 2020-05-20 08:03:21 100 kr
47849 2020-05-18 17:29:40 75 kr
39957 2020-05-17 12:59:49 50 kr