350 kr
Avslutas: 23 MAJ 19:47
Utropspris:  1 200 kr
visningslokaler:  100 kr
Gunnar Theander
nr. 488561

Gunnar Theander, akvarell, signerad o daterad 1925, bildmått 37 * 52 cm.

50471 2020-05-23 19:44:03 350 kr
58081 2020-05-23 19:43:55 300 kr
49758 2020-05-23 19:41:29 250 kr
58081 2020-05-23 19:39:50 200 kr
51257 2020-05-23 19:41:18 200 kr
58081 2020-05-23 19:39:20 125 kr
49758 2020-05-23 19:36:18 100 kr
58081 2020-05-23 18:55:04 75 kr
57807 2020-05-17 20:32:15 50 kr