3 300 kr
Avslutas: 23 MAJ 20:37
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Skulptur
nr. 488600

Skulptur, C Augusto alabaster, 1800-tal "Grand-Tour Souvenir " höjd 30 cm

Kondition: Ytslitage, nagg på ett öra, sockel saknas

Budhistorik (38 bud)
43793 2020-05-23 20:34:16 3 300 kr
25201 2020-05-23 17:22:53 3 200 kr
43793 2020-05-23 20:31:32 3 100 kr
25201 2020-05-23 17:22:53 3 000 kr
43793 2020-05-23 20:31:25 2 900 kr
25201 2020-05-23 17:22:53 2 800 kr
43793 2020-05-23 20:28:25 2 700 kr
25201 2020-05-23 17:22:53 2 600 kr
5204 2020-05-23 17:06:01 2 500 kr
5204 2020-05-23 17:06:01 2 300 kr
25201 2020-05-23 17:22:35 2 200 kr
5204 2020-05-23 17:06:01 1 600 kr
25201 2020-05-22 22:24:37 1 500 kr
48018 2020-05-22 09:09:51 1 400 kr
6653 2020-05-21 22:04:42 1 300 kr
5204 2020-05-20 17:41:30 1 200 kr
21623 2020-05-18 20:52:24 1 100 kr
53122 2020-05-17 15:29:06 1 000 kr
21623 2020-05-18 20:52:20 1 000 kr
53122 2020-05-17 15:29:06 950 kr
47315 2020-05-18 07:41:56 900 kr
53122 2020-05-17 15:26:40 850 kr
47315 2020-05-17 14:52:38 800 kr
53122 2020-05-17 15:25:18 750 kr
47315 2020-05-17 14:52:38 700 kr
53122 2020-05-17 15:25:14 650 kr
47315 2020-05-17 14:52:38 600 kr
53122 2020-05-17 15:24:47 550 kr
47315 2020-05-17 14:52:38 400 kr
36572 2020-05-17 14:31:59 350 kr
53122 2020-05-16 21:29:50 300 kr
54277 2020-05-16 21:40:47 250 kr
53122 2020-05-16 21:29:50 175 kr
21623 2020-05-16 21:01:11 150 kr
57915 2020-05-16 20:50:50 125 kr
47051 2020-05-16 20:46:43 100 kr
6653 2020-05-16 20:45:48 75 kr
57915 2020-05-16 20:43:00 50 kr