1 600 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:52
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Carl-Johan-Forsberg
nr. 488612

Carl-Johan-Forsberg, akvarell, signerad och daterad 1927, bildmått 49 * 65 cm.

Budhistorik (31 bud)
18463 2020-05-24 19:49:18 1 600 kr
357 2020-05-24 19:48:42 1 500 kr
18463 2020-05-24 19:48:34 1 400 kr
39957 2020-05-24 19:48:05 1 300 kr
357 2020-05-24 19:47:53 1 200 kr
18463 2020-05-24 19:47:22 1 100 kr
357 2020-05-24 19:46:50 1 000 kr
18463 2020-05-24 19:47:09 950 kr
357 2020-05-24 19:46:50 900 kr
18463 2020-05-24 19:46:30 850 kr
357 2020-05-24 19:45:47 800 kr
18463 2020-05-24 19:46:23 800 kr
357 2020-05-24 19:45:47 750 kr
18463 2020-05-24 19:46:16 700 kr
357 2020-05-24 19:45:47 650 kr
18463 2020-05-24 19:45:41 600 kr
39957 2020-05-24 19:39:21 550 kr
54170 2020-05-24 19:35:07 500 kr
39957 2020-05-24 18:11:45 450 kr
39957 2020-05-24 18:11:36 400 kr
55484 2020-05-24 17:35:46 350 kr
39957 2020-05-24 18:11:31 300 kr
55484 2020-05-24 17:35:46 250 kr
42386 2020-05-24 14:53:46 200 kr
49973 2020-05-23 22:02:32 175 kr
42386 2020-05-24 14:53:40 175 kr
49973 2020-05-21 22:01:02 150 kr
57935 2020-05-19 22:12:31 125 kr
36709 2020-05-18 19:23:31 100 kr
57935 2020-05-19 21:47:29 75 kr
36709 2020-05-18 19:23:31 50 kr