3 500 kr
Avslutas: 24 MAJ 20:00
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Carl-Johan-Forsberg
nr. 488613

Carl-Johan-Forsberg, akvarell, signerad och daterad 1927, bildmått 47 * 65 cm.

Budhistorik (50 bud)
18463 2020-05-24 19:57:09 3 500 kr
357 2020-05-24 19:56:13 3 400 kr
18463 2020-05-24 19:56:01 3 300 kr
357 2020-05-24 19:55:52 3 200 kr
18463 2020-05-24 19:55:36 3 100 kr
357 2020-05-24 19:55:09 3 000 kr
18463 2020-05-24 19:55:30 3 000 kr
357 2020-05-24 19:55:09 2 900 kr
18463 2020-05-24 19:55:01 2 800 kr
357 2020-05-24 19:54:45 2 700 kr
18463 2020-05-24 19:54:37 2 600 kr
357 2020-05-24 19:54:23 2 500 kr
18463 2020-05-24 19:54:16 2 400 kr
357 2020-05-24 19:54:03 2 300 kr
18463 2020-05-24 19:53:41 2 200 kr
357 2020-05-24 19:53:35 2 100 kr
18463 2020-05-24 19:53:06 2 000 kr
357 2020-05-24 19:52:57 1 900 kr
18463 2020-05-24 19:52:30 1 800 kr
357 2020-05-24 19:48:53 1 700 kr
39957 2020-05-24 19:47:56 1 600 kr
357 2020-05-24 19:41:49 1 500 kr
39957 2020-05-24 19:47:43 1 400 kr
357 2020-05-24 19:41:49 1 300 kr
39957 2020-05-24 19:39:13 1 200 kr
357 2020-05-24 18:21:43 1 100 kr
39957 2020-05-24 19:30:41 1 000 kr
357 2020-05-24 18:21:43 950 kr
39957 2020-05-24 19:30:34 900 kr
357 2020-05-24 18:21:43 850 kr
39957 2020-05-24 19:30:27 800 kr
357 2020-05-24 18:21:43 750 kr
39957 2020-05-24 18:12:39 700 kr
357 2020-05-24 17:24:54 650 kr
39957 2020-05-24 18:12:32 600 kr
357 2020-05-24 17:24:54 550 kr
49973 2020-05-23 22:02:53 500 kr
18463 2020-05-19 13:34:44 450 kr
49973 2020-05-23 22:02:50 450 kr
18463 2020-05-19 13:34:44 400 kr
49973 2020-05-21 22:01:23 350 kr
18463 2020-05-19 13:34:44 300 kr
49973 2020-05-21 22:01:20 250 kr
18463 2020-05-19 13:34:44 200 kr
49973 2020-05-21 22:01:17 175 kr
18463 2020-05-19 13:34:44 150 kr
57807 2020-05-18 22:09:54 125 kr
57807 2020-05-18 22:09:54 100 kr
37231 2020-05-18 22:08:21 75 kr
57807 2020-05-17 20:40:59 50 kr