1 800 kr
Avslutas: 24 MAJ 19:02
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Golvlampor
nr. 488629

Golvlampor ett par, Falkenbergs belysning, 1960-tal, mässing och skinn, höjd 125 cm

Kondition: Bruksslitage, bucklor, fläckar/anfrätta, en skärm med skador

Budhistorik (20 bud)
11922 2020-05-24 18:38:46 1 800 kr
41395 2020-05-24 18:59:07 1 800 kr
11922 2020-05-24 18:38:46 1 700 kr
3164 2020-05-24 18:58:44 1 600 kr
11922 2020-05-24 18:38:46 1 500 kr
41395 2020-05-24 18:24:21 1 400 kr
11922 2020-05-24 17:20:09 1 300 kr
11922 2020-05-24 17:20:09 1 000 kr
41395 2020-05-24 11:36:08 950 kr
41395 2020-05-24 11:36:08 700 kr
46602 2020-05-17 20:48:11 650 kr
46602 2020-05-17 20:48:11 550 kr
49826 2020-05-19 10:32:44 500 kr
46602 2020-05-17 20:48:11 350 kr
670 2020-05-18 11:14:23 300 kr
46602 2020-05-17 20:48:11 250 kr
670 2020-05-18 11:14:15 200 kr
46602 2020-05-17 20:48:11 100 kr
49612 2020-05-17 21:25:59 75 kr
46602 2020-05-17 20:48:11 50 kr