4 000 kr
Avslutas: 01 JUL 19:32
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Taklampa
nr. 495161

Taklampa, Hans Agne Jakobsson, Markaryd, mässing med fransar, 1960-tal, diameter 28 cm

Kondition: Ytslitage

Budhistorik (51 bud)
58845 2020-07-01 19:24:15 4 000 kr
45475 2020-07-01 19:29:08 3 900 kr
58845 2020-07-01 19:24:15 3 800 kr
45475 2020-07-01 19:27:06 3 700 kr
58845 2020-07-01 19:24:15 3 600 kr
45475 2020-07-01 19:22:59 3 500 kr
45475 2020-07-01 19:22:59 3 400 kr
58845 2020-07-01 18:57:20 3 300 kr
45475 2020-07-01 19:22:53 3 200 kr
58845 2020-07-01 18:57:20 3 100 kr
45475 2020-07-01 19:22:48 3 000 kr
58845 2020-07-01 18:57:20 2 900 kr
45475 2020-07-01 19:22:44 2 800 kr
58845 2020-07-01 18:57:20 2 500 kr
39481 2020-07-01 18:51:46 2 400 kr
58845 2020-07-01 09:35:48 2 300 kr
39481 2020-07-01 18:51:43 2 300 kr
58845 2020-07-01 09:35:48 2 200 kr
39481 2020-07-01 18:51:39 2 100 kr
58845 2020-07-01 09:35:48 2 000 kr
49108 2020-06-30 21:58:17 1 900 kr
49108 2020-06-30 21:58:17 1 800 kr
11922 2020-06-30 21:31:29 1 700 kr
34738 2020-06-30 17:28:09 1 600 kr
37819 2020-06-30 19:01:23 1 600 kr
34738 2020-06-30 17:28:09 1 500 kr
37819 2020-06-30 19:00:39 1 400 kr
34738 2020-06-30 17:28:09 1 300 kr
37819 2020-06-30 19:00:13 1 200 kr
34738 2020-06-30 17:28:09 1 100 kr
37819 2020-06-30 19:00:06 1 000 kr
34738 2020-06-30 17:28:09 950 kr
37819 2020-06-29 22:18:16 900 kr
23655 2020-06-28 08:15:47 850 kr
37819 2020-06-29 22:18:11 800 kr
23655 2020-06-28 08:15:47 750 kr
51342 2020-06-29 20:59:01 700 kr
23655 2020-06-28 08:15:47 650 kr
29079 2020-06-28 08:29:20 600 kr
23655 2020-06-28 08:15:47 550 kr
5993 2020-06-25 10:58:10 500 kr
13609 2020-06-25 20:30:04 500 kr
5993 2020-06-25 10:58:10 450 kr
5655 2020-06-25 01:32:10 400 kr
38260 2020-06-24 22:10:59 350 kr
29302 2020-06-24 21:12:07 300 kr
45560 2020-06-24 21:27:11 300 kr
29302 2020-06-24 21:12:07 200 kr
45560 2020-06-24 21:26:55 175 kr
29302 2020-06-24 21:12:07 75 kr
40624 2020-06-24 20:37:51 50 kr