4 700 kr
Avslutas: 01 JUL 19:43
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  400 kr
Skåp
nr. 495165

Skåp, ek, rikligt skuren dekor, 1900-talets första hälft, 151 X 80 X 61 cm

Kondition: Bruksslitage, överdel saknas

Budhistorik (56 bud)
39876 2020-07-01 19:40:08 4 700 kr
26698 2020-07-01 19:38:30 4 600 kr
39876 2020-07-01 19:37:41 4 500 kr
26698 2020-07-01 19:38:06 4 500 kr
39876 2020-07-01 19:37:41 4 400 kr
26698 2020-07-01 19:37:57 4 300 kr
39876 2020-07-01 19:37:41 4 200 kr
26698 2020-07-01 19:36:45 4 100 kr
39876 2020-07-01 19:36:20 4 000 kr
26698 2020-07-01 19:36:40 3 900 kr
39876 2020-07-01 19:36:20 3 800 kr
26698 2020-07-01 19:36:36 3 700 kr
39876 2020-07-01 19:36:20 3 600 kr
26698 2020-07-01 19:34:59 3 500 kr
39876 2020-07-01 19:34:32 3 400 kr
26698 2020-07-01 19:34:54 3 400 kr
39876 2020-07-01 19:34:32 3 300 kr
26698 2020-07-01 19:34:49 3 200 kr
39876 2020-07-01 19:34:32 3 100 kr
26698 2020-07-01 19:32:58 3 000 kr
58814 2020-07-01 19:32:52 2 900 kr
26698 2020-07-01 19:31:53 2 800 kr
58814 2020-07-01 19:31:34 2 700 kr
26698 2020-07-01 19:30:30 2 600 kr
39876 2020-07-01 19:29:39 2 500 kr
58814 2020-07-01 19:30:23 2 500 kr
39876 2020-07-01 19:29:39 2 400 kr
58814 2020-07-01 19:30:13 2 300 kr
39876 2020-07-01 19:29:39 2 200 kr
55221 2020-07-01 19:28:54 2 100 kr
58814 2020-07-01 15:57:51 2 000 kr
11720 2020-06-30 22:16:02 1 900 kr
39876 2020-06-30 09:18:42 1 800 kr
11720 2020-06-30 20:11:28 1 700 kr
39876 2020-06-30 09:18:42 1 600 kr
11720 2020-06-30 20:10:45 1 500 kr
39876 2020-06-30 09:18:42 1 400 kr
37695 2020-06-25 21:44:14 1 300 kr
49018 2020-06-26 10:57:33 1 300 kr
37695 2020-06-25 21:44:05 1 200 kr
31206 2020-06-25 10:38:12 1 100 kr
37695 2020-06-25 21:44:00 1 000 kr
31206 2020-06-25 10:38:12 950 kr
37695 2020-06-25 21:43:52 900 kr
31206 2020-06-25 10:38:12 850 kr
37695 2020-06-25 21:43:45 800 kr
31206 2020-06-25 10:38:12 650 kr
37695 2020-06-24 20:36:10 600 kr
37695 2020-06-24 20:36:10 550 kr
37736 2020-06-24 23:43:49 500 kr
37695 2020-06-24 20:36:10 450 kr
36709 2020-06-24 20:44:45 400 kr
37695 2020-06-24 20:36:10 350 kr
36709 2020-06-24 20:44:42 300 kr
37695 2020-06-24 20:12:11 75 kr
58655 2020-06-24 19:43:43 50 kr