700 kr
Avslutas: 01 JUL 19:38
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  300 kr
Rakbord
nr. 495169

Rakbord med spegel, mahogny, 1900-talets början, höjd 165 cm

Kondition: Bruksslitage

45997 2020-07-01 18:17:37 700 kr
55927 2020-07-01 18:34:18 650 kr
45997 2020-07-01 18:17:37 600 kr
55927 2020-07-01 09:06:01 550 kr
55927 2020-06-30 19:40:55 500 kr
47200 2020-06-30 20:30:53 500 kr
55927 2020-06-28 19:02:18 450 kr
31206 2020-06-30 11:19:28 450 kr
55927 2020-06-28 19:02:18 300 kr
58655 2020-06-27 12:03:29 250 kr
38335 2020-06-26 22:58:41 200 kr
58655 2020-06-27 12:03:27 200 kr
38335 2020-06-26 22:58:41 175 kr
58655 2020-06-27 12:03:24 150 kr
38335 2020-06-26 22:58:41 125 kr
35765 2020-06-24 21:39:22 100 kr
35765 2020-06-24 21:39:22 50 kr