1 700 kr
Avslutas: 01 JUL 20:11
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Rökbord
nr. 495231

Rökbord med lampa, smide, brännare, löstagbar bricka i keramik, 1900-talets början, höjd 177 cm, extra fansskärmar medföljer

Kondition: Bruksslitage, brickan med spricka

Budhistorik (32 bud)
42279 2020-07-01 20:07:55 1 700 kr
24563 2020-07-01 20:08:36 1 700 kr
42279 2020-07-01 20:07:55 1 600 kr
24563 2020-07-01 20:08:30 1 500 kr
42279 2020-07-01 20:07:55 1 400 kr
24563 2020-07-01 20:07:33 1 300 kr
42279 2020-07-01 20:07:45 1 200 kr
24563 2020-07-01 20:07:33 1 100 kr
42279 2020-07-01 20:04:50 1 000 kr
23073 2020-07-01 20:05:25 1 000 kr
42279 2020-07-01 20:04:50 950 kr
23073 2020-07-01 20:05:12 900 kr
42279 2020-07-01 20:04:50 850 kr
23073 2020-07-01 20:03:33 800 kr
42279 2020-07-01 19:32:19 750 kr
23073 2020-07-01 20:03:23 700 kr
42279 2020-07-01 19:32:19 650 kr
23073 2020-07-01 20:03:15 600 kr
42279 2020-07-01 19:32:19 550 kr
6849 2020-07-01 18:57:44 500 kr
6849 2020-07-01 08:34:52 400 kr
50164 2020-06-30 14:02:33 350 kr
54867 2020-06-30 23:34:52 300 kr
50164 2020-06-30 14:02:33 250 kr
57701 2020-06-28 19:40:32 200 kr
40507 2020-06-28 01:16:52 175 kr
50164 2020-06-26 11:03:21 150 kr
38335 2020-06-26 23:01:19 150 kr
50164 2020-06-26 11:03:21 125 kr
57934 2020-06-25 18:11:09 100 kr
45560 2020-06-24 21:23:41 75 kr
55380 2020-06-24 20:08:08 50 kr