4 200 kr
Avslutas: 01 JUL 20:14
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Skulptur
nr. 495234

Skulptur, "Venus" efter äldre förlaga, bemålad gips, 1900-tal, höjd 105 cm

Kondition: Ytslitage, mindre färgbortfall

Budhistorik (43 bud)
53972 2020-07-01 20:11:58 4 200 kr
35574 2020-07-01 20:11:41 4 100 kr
53972 2020-07-01 20:11:53 4 100 kr
35574 2020-07-01 20:10:25 4 000 kr
53972 2020-07-01 20:11:29 4 000 kr
35574 2020-07-01 20:10:25 3 700 kr
53972 2020-07-01 20:10:00 3 600 kr
35574 2020-07-01 20:07:52 3 500 kr
35574 2020-07-01 20:07:33 3 100 kr
53972 2020-07-01 20:07:44 3 000 kr
35574 2020-07-01 20:07:11 2 800 kr
36709 2020-07-01 20:07:18 2 700 kr
35574 2020-07-01 12:28:46 2 600 kr
57657 2020-07-01 20:06:01 2 500 kr
35574 2020-07-01 12:28:46 2 400 kr
57657 2020-07-01 20:05:37 2 300 kr
35574 2020-07-01 12:28:46 2 200 kr
36709 2020-07-01 20:05:13 2 100 kr
35574 2020-06-30 13:36:59 2 000 kr
36709 2020-07-01 01:51:26 2 000 kr
35574 2020-06-30 13:36:59 1 700 kr
32407 2020-06-30 13:06:23 1 600 kr
35574 2020-06-30 08:48:33 1 500 kr
32407 2020-06-30 13:06:18 1 400 kr
35574 2020-06-30 08:48:33 1 300 kr
32407 2020-06-30 13:06:12 1 200 kr
35574 2020-06-25 01:42:49 1 100 kr
53972 2020-06-30 01:41:02 1 000 kr
35574 2020-06-25 01:42:49 950 kr
32407 2020-06-29 22:33:34 900 kr
35574 2020-06-25 01:42:49 850 kr
36709 2020-06-25 17:54:56 800 kr
35574 2020-06-25 01:42:49 550 kr
36709 2020-06-25 17:51:17 500 kr
35574 2020-06-25 01:42:49 350 kr
36709 2020-06-24 21:07:38 300 kr
36709 2020-06-24 21:07:38 200 kr
12286 2020-06-24 22:56:43 175 kr
36709 2020-06-24 21:07:38 150 kr
52308 2020-06-24 22:09:41 125 kr
36709 2020-06-24 20:32:50 100 kr
40624 2020-06-24 20:34:01 75 kr
36709 2020-06-24 20:32:50 50 kr