250 kr
Avslutas: 01 JUL 20:22
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Parfymflaska
nr. 495251

Parfymflaska, ask med lock och fat, pressglas, Tjeckoslovakien, 1900-talets första hälft, längd 25 cm och mindre

Kondition: Bruksslitage

39876 2020-06-25 08:50:01 250 kr
44270 2020-06-25 22:50:42 200 kr
39876 2020-06-25 08:50:01 150 kr
44270 2020-06-24 23:10:32 125 kr
39876 2020-06-24 20:45:13 100 kr
52308 2020-06-24 22:01:28 75 kr
39876 2020-06-24 20:45:03 50 kr